czwartek , 11 lipiec 2024
Home » Aktualności » Sport » Zespoły piłkarskie rozegrały ostatnie mecze rundy jesiennej. BUK I przegrał mecz z Kobylą, BUK II zwyciężył z Babicami.

Zespoły piłkarskie rozegrały ostatnie mecze rundy jesiennej. BUK I przegrał mecz z Kobylą, BUK II zwyciężył z Babicami.

wynikiZnamy już wyniki wszystkich dzisiejszych meczów. Niestety drużyna BUK I gładko uległa zespołowi z Kobyli, zaś BUK II wygrał ze Spartą Babice. Już niedługo zamieścimy nasz komentarz po zakończonej jesiennej rundzie rozgrywek.  *** Zapowiedzi meczów:

Jesień szybkimi krokami dobiega końca. Tym samym również piłkarska jesień kończy swoje dzieło. Oto bowiem w ten weekend na lokalne boiska piłkarskie po raz ostatni tej jesieni wybiegną lokalne zespoły piłkarskie. Czy w rzeczywistości będą to ostatnie mecze, czy też okręg piłkarski zadecyduje by awansem rozegrać jedną a może dwie wiosenne kolejki. O wszystkim zadecyduje okręg ale nade wszystko panujące warunki piłkarskie. Bo przecież jeżeli dopisze pogoda, jeżeli boiska będą w dobrym stanie to dlaczego tak by się nie miało stać. Nigdy przecież nie wiadomo co będzie wiosna i jaki warunki będą wtedy panować. Póki jednak co drużyny muszą skupić się na ostatniej jesiennej kolejce. Poniżej przedstawiamy układ wszystkich meczów w lokalnych rozgrywkach.

^^^ ,,A” klasa – kolejka XV

*** Sobota, 16.11.2019 r. godz. 13.30 

KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Pawłów 2:3,

LKS Płomień Kobyla – LKS ,,BUK” Rudy 3:0,

^^^ ,,C” klasa grupa II – kolejka XIII

*** Sobota, 16.11.2019 godz. 13.30 

LKS ,,BUK” Rudy II – LKS Sparta Babice 4:1,

LKS Dzimierz – KS Stal Kuźnia Raciborska II 8:0,

LKS Ruda Kozielska – LKS 1908 Nędza II 2:1,

LKS Płomień Siedliska – PAUZA.

Redakcja