wtorek , 16 lipiec 2024
Home » Aktualności » Wspaniała szansa dla Rybnika-Stodół i szerokiej okolicy!

Wspaniała szansa dla Rybnika-Stodół i szerokiej okolicy!

W maju br. pisaliśmy o wspaniałej wizji inwestycyjnej w Rybniku-Stodołach. To nie była tylko piękna wizja. Inwestor z Krakowa jest gotowy do rozpoczęcia dużej inwestycji w Stodołach. Na terenie tej dzielnicy ma powstać ośrodek rekreacyjno-sportowy. Prace mogłyby rozpocząć się już w 2020 roku! Jest jeden problem – brak kanalizacji.

*** Czytaj najnowsze informacje w tej sprawie: https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,duza-inwestycja-puka-do-stodol-brakuje-kanalizacji,wia5-3266-42736.html

Redakcja

*** Materiał z maja br.

Wspaniałe informacje dotarły do nas z Rybnika. Oto bowiem na horyzoncie pojawiła się realizacja potężnej inwestycji w Stodołach. A więc w naszej Parafii. Sprawa dotyczy zabudowy Centrum Stodół. Niewątpliwie jeżeli ta inwestycja doszłaby do skutku, dzielnica Stodoły zyska na swojej atrakcyjności – i to znacznie! Firma z Krakowa przedstawiła bowiem koncepcję budowy w tym miejscu ośrodka sportowo-rekreacyjnego i apartamentów. O szczegółach informuje rybnicki portal internetowy https://www.rybnik.com.pl/O tych szczegółach sprawy czytaj poniżej.

Jak dowiadujemy się na Facebooku, za inwestycję w Stodołach odpowiadałaby firma z Krakowa – Pamira Investments, która przedstawiła koncepcję w trzech obszarach:

– sportowo-rekreacyjnym,

– hotelowym,

– mieszkalnym.

Wszystko byłoby położone w centrum Stodół – tuż poniżej zapory spiętrzającej wody Zalewu Rybnickiego, na skraju rozległego kompleksu leśnego.

*** Szczegóły:

https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,potezna-inwestycja-w-stodolach-na-horyzoncie,wia5-3266-40725.html

Redakcja