poniedziałek , 9 Grudzień 2019
Home » Aktualności » Rudzki BUK zaprasza na VI Turniej Mikołajkowy FIFA 20.

Rudzki BUK zaprasza na VI Turniej Mikołajkowy FIFA 20.

Przed nami już VI edycja tej wyjątkowej imprezy organizowanej przez rudzki klub piłkarski LKS ,,BUK” Rudy. Każda z edycji organizowana jest z jasno określonym celem. Tym razem całkowity dochód uzyskany w czasie turnieju przeznaczony będzie na zakup sprzętu, który posłuży wsparciu rozwoju umiejętności piłkarskich rudzkiej młodzieży.

Tegoroczna edycja Turnieju Mikołajkowego FIFA 20 odbędzie się w dniu 14 grudnia 2019 roku (sobota). Początek o godzinie 17.00. By wziąć udział, należy wcześniej zapisać się do turnieju. W zmaganiach udział wziąć mogą minimum 32 pary. Organizatorzy przewidują możliwość udziału maksymalnie 48 par. Wpisowe to kwota 50 złotych od pary.

Zapisy ruszą już w najbliższy piątek, czyli 15 listopada 2019 roku o godzinie 16. Pamiętaj! W czasie zapisów obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. By zgłosić swój udział w szóstej edycji Mikołajkowego Turnieju FIFA 20 należy dokonać zgłoszenia u Ryszarda Morgały. Można to zrobić poprzez wiadomość prywatną na FB, pod numerem telefonu 518 317 995 lub poprzez wiadomość prywatną na fanpage LKS ,,BUK” Rudy.

Jeśli jesteś fanem gry z serii FIFA, koniecznie musisz wziąć udział w tym turnieju!

Redakcja