piątek , 27 Luty 2015

Aktualności

Oferta wycieczkowa firmy Oczko

oczko

Zarząd klubu LKS ,,BUK” Rudy pragnie zaprosić wszystkich chętnych do udziału w weekendowych wyjazdach organizowanych przez pana Andrzeja Oczko. Pan Andrzej od pewnego czasu związany jest z LKS ,,BUK” Rudy, dowożąc nasze drużyny na mecze na spotkania wyjazdowe. Za pomocą naszego portalu istnieje możliwość zapisania się na weekendowe wyjazdy. Szczegółowy plan oraz pozostałe informacje w dalszej części informacji. Czytaj więcej »

Sparingów ciąg dalszy

sparing 1

Runda wiosenna zbliża się coraz szybciej. Nasze zespoły przygotowując się do niej oprócz treningów rozgrywają także mecze kontrolne. Z każdym kolejnym meczem forma powinna być lepsza, tak aby jej szczyt przypadł na mecze mistrzowskie. Poniżej przedstawiamy plan meczów sparingowych naszych zespołów przypadających na ten weekend. Jutro swój mecz rozegra BUK, w sobotę zagrają też Jankowice, zaś Koziołki w niedzielę. Czytaj więcej »

Ruszyła liga skata

skat 3

Rozegrano pierwszą kolejkę ligi skata. Występująca w III lidze A drużyna BUK-u Rudy zajęła w swojej grupie 3 miejsce, a w ogólnej tabeli plasuje się na 11 miejscu. Druga kolejka odbędzie się 15 marca br, a jej gospodarzem będzie BUK Rudy. Turniej rozegrany zostanie w restauracji ,,Pod Kasztanami”. Czytaj więcej »

Za kilka godzin rozpoczniemy kolejny weekend!

piatek

Ależ ten czas umyka. Jeszcze nie tak dawno degustowaliśmy się urokami weekendu, a tu już wkraczamy w piątek i roboczy tydzień się kończy. Jeszcze miną pozostałe piątkowe godziny i znowu będziemy mieli sobotę i niedzielę – 2 wolne dni, wolne od pracy zawodowej. Czyli rozpoczniemy kolejny weekend, taki który w połowie należy do lutego, w drugiej zaś połowie do marca. Czytaj więcej »

Czy Poseł Siedlaczek będzie chodził na czerwonym?

Siedlak

Parlamentarzysta z Rud  podpisał się pod żądaniem zniesienia kar za łamanie przepisu w ruchu drogowym. Informację o tym zawarł na Facebooku. O co chodzi? Ano o przechodzeniu przez jezdnię gdy sygnalizator pali się na czerwono i nie karanie osób przechodzących na czerwonym. Czyżby więc nasz Pan poseł już dzisiaj trenował ten nowy sposób przechodzenia przez ulicę? Czytaj więcej »

PAMIĘTAJ – znajdziesz stówę musisz oddać ją …. staroście powiatowemu. On wie co ma z nią zrobić!

stowa

Komunikat jest prosty – Znajdziesz 100 złotych – zanieś je staroście powiatowemu. W życie weszła bowiem nowa Ustawa o rzeczach znalezionych która zdecydowała, że na staroście powiatowym spoczywa obowiązek przyjmowania i przechowywania rzeczy znalezionych o wartości powyżej 100 zł. O pozostałych kwestiach w zakresie znalezionych rzeczy i znaleźnego czytaj poniżej. Czytaj więcej »