wtorek , 16 lipiec 2024
Home » Aktualności » Dzięki elfom z OSP Św. Mikołaj zawita pod nasz dom.

Dzięki elfom z OSP Św. Mikołaj zawita pod nasz dom.

Tak, tak, Święty Mikołaj znany jest nie tylko ze swojej hojności i dobrego serca. Ostatnimi laty, biorąc pod uwagę różnorodne okoliczności a zwłaszcza trudności pokazuje nam, że potrafi do nas dotrzeć w różnoraki sposób. Bo to przecież ostatnio niemal normą stało się to, że brakuje śniegu. A skoro tak to naturalnym staje się to, że sanie i narty trzeba było zamienić na inne środki transportu podarunków i swojego przemieszczania się.

W tym roku w dniu 6 grudnia br. – w dzień wspomnienia Św. Mikołaja  obiekt westchnień wielu dzieci z Rud zawita do naszych domów a mówiąc precyzyjnie pod nasze domy. W ten sposób odwiedzi dzieci, ich rodziców i dziadków. Przyjazd Św. Mikołaja awizowany jest na wtorek 6 grudnia br.  od godz. 16.00. Wyglądajmy więc świętego przez swoje okna. On na pewno się pojawi!

Organizatorem tego wydarzenia są służby św. Mikołaja oaz elfy OSP Rudy.

Zniecierpliwione oczekiwaniem na Mikołaja dzieci już dzisiaj mogą powtarzać przygotowane wierszyki i piosenki na powitanie Mikołaja. Po gorącym powitaniu Mikołaj pojawi się w pełnej krasie. Zaręczamy, że na niejednym policzku z wrażenia pojawią się mocne rumieńce.

Mikołaj do dzieci z pewnością nie przyjedzie z pustymi rękami. Oj nie. Każde dziecko ( oczywiście które było cały rok grzeczne ) otrzyma z Jego rąk prezenty. Mamy nadzieję, że tak jak bywało co roku, spotkanie z Mikołajem w naszych domach przebiegnie w radosnej atmosferze.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na plakacie okolicznościowym.

Redakcja