czwartek , 11 lipiec 2024
Home » Aktualności » To już jutro! Św. Mikołaj podąża do dzieci w świetlicy LKS ,,BUK” Rudy – jest już w drodze! Przybędzie w najbliższy piątek o godz. 18.00. Zapraszamy.

To już jutro! Św. Mikołaj podąża do dzieci w świetlicy LKS ,,BUK” Rudy – jest już w drodze! Przybędzie w najbliższy piątek o godz. 18.00. Zapraszamy.

mikolaj_juz_w_drodzemTradycją stała się już wizyta Św. Mikołaja u dzieci w świetlicy zlokalizowanej na kompleksie sportowym ,,BUK” w Rudach. Informujemy wszem i wobec, że również w tym roku Św. Mikołaj zawita do naszych malusińskich zgromadzonych w świetlicy. W piątek 6 grudnia br. – w dzień wspomnienia Św. Mikołaja  tamtejsza świetlica stanie się więc obiektem westchnień wielu dzieci z Rud. A wszystko za sprawą Mikołaja, który również w tym roku odwiedzi tutaj dzieci, ich rodziców i dziadków. Przyjazd Św. Mikołaja awizowany jest na piątek na godz. 18.00.

Organizatorem tego wydarzenia są świetlica wiejska, panie z Koła Gospodyń Wiejskich, LKS ,,BUK” Rudy i MOKSiR Kuźnia Raciborska. Dla gości przygotowana zostanie ciepła kawa, herbatka i słodki poczęstunek.

Nie ukrywamy, że liczymy na bardzo wysoką frekwencję.

Zniecierpliwione oczekiwaniem na Mikołaja dzieci już dzisiaj mogą powtarzać przygotowane wierszyki i piosenki na powitanie Mikołaja. Po gorącym powitaniu Mikołaj pojawi się w pełnej krasie. Zaręczamy, że na niejednym policzku z wrażenia pojawią się mocne rumieńce.

Mikołaj do dzieci z pewnością nie przyjedzie z pustymi rękami. Oj nie. Każde dziecko ( oczywiście które było cały rok grzeczne ) otrzyma z Jego rąk prezenty. Mamy nadzieję, że tak jak bywało co roku, spotkanie z Mikołajem przebiegnie w radosnej atmosferze.

*** Paczki prosimy przygotować we własnym zakresie, Św. Mikołaj powinien zgromadzić je w holu budynku LKS, przy szatniach piłkarskich podpisane imieniem i nazwiskiem w widocznym miejscu.

Szczegóły wydarzenia przedstawiamy na plakacie.

Redakcja

mikolaj_juz_w_drodze