wtorek , 16 lipiec 2024
Home » Aktualności » Sprawy Gminy » S.O.S. do Ministra i wszystkich Świętych!!!

S.O.S. do Ministra i wszystkich Świętych!!!

Patrząc i słuchając polskich rządowych środków masowego przekazu można było by mieć wrażenie, że co prawda jest koronawirus, że coraz bardziej ,,bestia”pochłania nasze życie, ale rząd i jego wszystkie służby stają na wysokości zadania a my nie mamy się co martwić sytuacją.  Tak wygląda machina państwowej propagandy. A jak jest doprawdy? Aby o tym się przekonać wszyscy ,,mądrale” z Warszawy i korpus ludzi im służący w terenie powinien chociażby na chwilę opuścić swoje sterylne gabinety i udać się na tzw. prowincję na rekonesans. Ba, wcale nie trzeba iść na prowincję, wystarczy tylko wychylić się zza własne okno i drzwi tych gabinetów, gdyż wszędzie wokół nich w publicznej służbie zdrowia trwa heroiczna walka służby zdrowia o nasze zdrowie i życie. Walka która przypomina bezsilne zmaganie się z wiatrakiem.

Z pozycji Warszawy sytuacja wygląda jednak inaczej. Władza na osłodę sytuacji serwuje narodowi tematy zastępcze, tak by ich myśli skierować w inną stronę. Tymczasem wystarczy chwycić za telefon i podjąć próbę: dodzwonienia się do sanepidu, do lekarza,  odbycia wizyty ,,oko w oko” z lekarzem, nie mówiąc już o tym by dostać się do szpitala na zabieg lub operację, itd.  Nie daj Boże przyjdzie nam popaść w czas kwarantanny, lub bezpośrednio fakt zarażenia się wirusem. Wtedy dopiero można zrozumieć aktualną sytuację i prozę dnia pacjenta.

*** Poniżej przedstawiamy relację załogi karetki pogotowia z NASZEGO REGIONU. Relacja ta pokazuję prozę codziennego dnia.

Ciekawe, czy o tym wie nasz główny przedstawiciel w kręgach rządowych na którego przecież głosowało wiele osób z naszego regionu. Jeśli wie, to niech publicznie odpowie ludziom co zrobił i co robi by takich sytuacji nie było więcej. Jeśli zaś nie wie, to niech w tej Warszawie pozostanie na zawsze i nikomu nie mówi, że nas reprezentuje. Bo tak nie jest! Ludzie mu bowiem tego nie wybaczą!!!

Dla potwierdzenia powagi sytuacji poniżej przedstawiamy jedną z wielu relacji ratowników medycznych. Dla nas ważną, bowiem dotyczy naszego obszaru i najbliższej sieci leczniczej. Warto przeczytać, bowiem taka sytuacja może spotkać każdego z nas! Miejmy tego świadomość!!!!

*** Czytaj:

https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,pacjent-czekal-w-karetce-prawie-8-godzin-ratownik-o-smutnej-rzeczywistosci-sluzby-zdrowia,wia5-3266-46415.html

*** Czytaj również: https://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/84697-laboratoria-zapchane–problem-z-testowaniem-w-raciborzu-

Redakcja