niedziela , 14 lipiec 2024
Home » Aktualności » ROMAN WILK – sprawy Kolonii Renerowskiej, ul. Kozielskiej, Raciborskiej, Cysterskiej i Osiedla Lipowego leżą mu na sercu.

ROMAN WILK – sprawy Kolonii Renerowskiej, ul. Kozielskiej, Raciborskiej, Cysterskiej i Osiedla Lipowego leżą mu na sercu.

Roman, Erwin Wilk – któż z nas nie zna tego aktywnego działacza społecznego z Rud? Od wielu lat Roman jest członkiem rudzkiego klubu sportowego LKS ,,BUK” Rudy, przez 17 lat pracował w zarządzie tego klubu na stanowisku funkcyjnym. Od 2 kadencji jest również radnym rady miejskiej w Kuźni Raciborskiej gdzie z determinacją przedstawia racje mieszkańców naszej miejscowości. Z zawodu jest obchodowym bloku energetycznego w Energii Ciepła PGE Rybnik. To właśnie on wraz kolegami z klubu był inicjatorem festynów charytatywnych – RAZEM dla Kewina. Jest gorącym zwolennikiem budowy chodnika na Kolonii Renerowskiej. W radzie miejskiej chce reprezentować Rudy, ale w szczególności Kolonię Renerowską, ul. Kozielską, Raciborską, Cysterską i Osiedla Lipowe. Szczególnie chce poświęcić się zbliżeniu Osiedla Lipowego do pozostałej części Rud – zbliżenia dzielnic ale i mieszkańców. W życiu prywatnym słucha muzyki, przygotowuje smaczne wyroby domowe ( przetwory owocowe, warzywne, nalewki i wędliny ) a resztę czasu spędza w gronie rodziny. Cechuje go uczciwość, sumienność i stanowczość.

Przez prowadzoną aktywność społeczną Romana znają niemal całe Rudy i okolice.

Poniżej przedstawiamy materiał wyborczy tego kandydata.

*** WYBORCO: oddając na Romana Wilka swój głos, nie zmarnujesz swojej decyzji.