wtorek , 16 lipiec 2024
Home » Aktualności » Adrian Lepiarczyk jako radny chce reprezentować mieszkańców ul. Borowa, Brzozowa, Cegielska, Łąkowa, Majowa, Rybnicka i Szybki.

Adrian Lepiarczyk jako radny chce reprezentować mieszkańców ul. Borowa, Brzozowa, Cegielska, Łąkowa, Majowa, Rybnicka i Szybki.

Adrian, Sebastian Lepiarczyk w nadchodzących wyborach samorządowych wystartuje jako kandydat na radnego do rady miejskiej w Kuźni Raciborskiej. Kandydat  ma wykształcenie wyższe i zawodowo  jest mobilnym ekspertem komunikacyjnym jednej z firm ubezpieczeniowych. Ma 46 lat. W czasie prywatnym jest również wolontariuszem przy Starym Opactwie w Rudach. Jest znany z wielu działań społecznych. Jako doświadczony dotychczasowy radny był przewodniczącym komisji Promocji i Rozwoju Gminy przy radzie miejskiej. Był bardzo zaangażowany przy budowie rudzkiej STODOŁY oraz w trakcie organizowania festynów i wydarzeń charytatywnych.

Prywatne zainteresowanie kandydata to promocja miejscowości Rudy, oraz rozwój sportu lokalnego.

Cechuje go cierpliwość, uprzejmość, otwartość i opanowanie. Wielce ceni sobie przyjaźń. Interesuje się muzyką i filmem.

Przez prowadzoną aktywność społeczną Adriana znają niemal całe Rudy i okolice.

W radzie miejskiej reprezentować chce całe Rudy ale szczególnie mieszkańców ul. Borowa, Brzozowa, Cegielska, Łąkowa, Majowa, Rybnicka i Szybki.

Poniżej przedstawiamy materiał wyborczy tego kandydata.

*** WYBORCO: oddając na Adriana Lepiarczyka swój głos, nie zmarnujesz swojej decyzji.