poniedziałek , 15 lipiec 2024
Home » Aktualności » Henryk Wrzosok – kandydatem na radnego z Rud w dzielnicach Brantolka, Przerycie i Biały Dwór.

Henryk Wrzosok – kandydatem na radnego z Rud w dzielnicach Brantolka, Przerycie i Biały Dwór.

Do rywalizacji o mandat radnego do rady miejskiej w Kuźni Raciborskiej po raz pierwszy wystartuje rdzenny mieszkaniec Rud dzielnicy Brantolka – Henryk, Adam Wrzosok. Kandydat od zawsze związany jest z Rudami. Ma 58 lat, wykształcenie średnie techniczne. Na co dzień jest pracownikiem technicznym rudzkiej Kolejki Wąskotorowej. Bardzo aktywnie współpracuje również z Opactwem w Rudach – Fundacją ,,SILESIAN PRO EUROPA”. Z zamiłowania zajmuje się historią regionu, uprawia czynnie sport i rekreację.

Jako radny w głównej mierze pragnie się zająć poprawą jakości dróg, budową kanalizacji i lokalnych odwodnieni. Na sercu leżą mu sprawy związane z poprawą jakości życia lokalnej społeczności. W radze miejskiej reprezentować chce całą naszą miejscowość ( Rudy ), szczególnie jednak mieszkańców: Brantolki, Przerycia i Białego Dworu.

Cechuje go – przyjazne usposobienie do ludzi, konsekwencja i dokładność w działaniu, nigdy nie zawodzi ludzi, doskonale zjednuje sobie ludzi.

W życiu prywatnym ma dużą i radosną rodzinę. W dyskusji potrafi bardzo rzeczowo zabierać i wypowiadać swoje zdanie.

Przez prowadzoną aktywność społeczną, Heńka znają niemal całe Rudy i okolice.

Poniżej przedstawiamy materiał wyborczy tego kandydata.

*** WYBORCO: oddając na Henryka Wrzosoka swój głos, nie zmarnujesz swojej decyzji i nie będziesz wstydzić się swojego reprezentanta.