niedziela , 26 wrzesień 2021
Home » Aktualności » ,,Dwójka” BUK-u zremisowała na BUKARENA, ,,jedynka” dzisiaj powalczy w Brzeziu.

,,Dwójka” BUK-u zremisowała na BUKARENA, ,,jedynka” dzisiaj powalczy w Brzeziu.

Powoli rozkręca się sezon piłkarski w lokalnych ligach. Mimo pewnych obostrzeń spowodowanych pandemią rozgrywki nowego sezonu ruszyły na dobre. Nasza redakcja zaprasza do kibicowania 2 zespołom seniorów LKS ,,BUK” Rudy. Przypominamy, że pierwszy zespół gra w klasie rozgrywek ,,A”, z kolei druga drużyna walczy o ligowe punkty w klasie ,,C”.

W sobotę II zespół zagrał na BUKARENA, zaś w niedzielę pierwszy zespół wyjeżdża do Brzezia.

^^^ Klasa rozgrywek ,,C”:

*** 22 sierpień 2020 r. – godz. 17.00

LKS ,,BUK” II Rudy – Zameczek II Czernica

Sobotni mecz ,,dwójki” pomimo 2 szybkich bramek naszej drużyny, zakończył się remisem. Nasz zespół podzielił się punktami z drużyną rezerw Czernicy! Już za tydzień drużynę prowadzona przez Pana Marka Niewelta czeka wyjazd do Siedlisk!

*** LKS ,,BUK”Rudy II 2:2 LKS Zameczek Czernica II

Bramki zdobyli:

– Radosław Raczyński,

– Marcin Łowicki.

Skład: Rduch – Szczepanek, Moric Ł., Ciechanowicz, Radler – Badura (75′ Duda A.), Piontek F., Duda D. (45′ Pendzich), Nagrodzki (89′ Długosz) – Łowicki, Raczyński R. (60′ Wieczorek).

^^^ Klasa rozgrywek ,,A”:

Pierwszy zespół BUK-u po ligowe punkty jedzie do Brzezia. Z jakim dorobkiem powróci? Trudno wyrokować, po pierwszej katastrofalnej porażce w Raszczycach i szczęśliwej nikłej wygranej z Chałupkami u siebie.

Naszym zdaniem remis byłby dobrym wynikiem. Ewentualne 3 pkt przywiezione z boiska rywala byłyby dobrym zwiastunem na dalszą część sezonu. O ligowe punkty będzie jednak niebywale trudno.

*** 23 sierpień 2020 r.  – godz. 17.00

LKS Brzezie – LKS ,,BUK” Rudy.

Redakcja