poniedziałek , 21 Czerwiec 2021
Home » Aktualności » Co prawda, gospodarzom ściany sprzyjają, tym razem jednak rudziej zbornej sprzyjał ich rywal z Chałupek.

Co prawda, gospodarzom ściany sprzyjają, tym razem jednak rudziej zbornej sprzyjał ich rywal z Chałupek.

,,Czas zatrzeć złe wrażenie z pierwszej kolejki”, kiedy to rudzki BUK pojechał do Raszczyc by tam zmierzyć się z tamtejszym LKS-sem.  Takie były zamierzenia kadry kierowniczej i zawodników naszego zespołu przed drugim ligowym pojedynkiem o punkty z zespołem z Chałupek. Przypominamy, że w tym pierwszym meczu BUK uległ rywalowi aż 1:10!!! Tym razem w minioną niedzielę BUK mecz rozegrał na BUKARENA.

Wielkie nadzieje można było mieć chociażby z tego powodu, że BUK podejmował swoich rywali w domu. Wiadomo przecież, że gospodarzom i ściany sprzyjają. Tymczasem jak się okazało – tym razem gospodarzom musiał ,,sprzyjać” ich boiskowy rywal.  Gdyby bowiem ,,zborna” z Chałupek nie strzeliła gola do swojej bramki, w najlepszym przypadku mecz w Rudach zakończył by się remisem 2:2.  Ostatecznie jednak nasz zespół z wielkim trudem zainkasował 3 ligowe punkty. Obydwie drużyny w pierwszej kolejce wysoko przegrały swoje spotkania i na pewno w minioną niedzielę chciały udowodnić, że zasługują na byt w klasie “A”. jak zakończył się ten egzamin widzimy po wyniku.

*** LKS ,,BUK” Rudy 3 – 2 LKS Chałupki

*** Bramki:

– Bok Tomasz ( karny ),

– Wanglorz Mariusz,

– bramka samobójcza.

Redakcja