wtorek , 18 Wrzesień 2018
Home » Aktualności » Życzenia świąteczne od księży naszej Parafii

Życzenia świąteczne od księży naszej Parafii

Kutek,mBoże błogosławieństwo niech rozlewa się nad Tobą, nad Twoją Rodziną, nad całym Twoim życiem? życzą księża Parafii Wniebowzięcia NMP w Rudach.

Święta Bożego Narodzenia?

Święta to wyjątkowy czas, w którym ludzie na całym świecie chcą być bliżej siebie? łamią się opłatkiem, składają sobie życzenia, obdarowują się uśmiechem?

Ale święta to przede wszystkim nasze osobiste spotkanie z Panem Jezusem, który dla nas stał się Człowiekiem – aby być bliżej nas, aby być bliżej naszego życia.

Jako księża życzymy Tobie (który czytasz te życzenia świąteczne), abyś pośród wielu ?świątecznych atrakcji? potrafił znaleźć czas na osobistą modlitwę i spotkanie z Dzieciątkiem. Rozmawiaj z Nim. Uśmiechaj się do Niego. Powtarzaj wiele razy, że cieszysz się i dziękujesz za każde spotkanie z Nim ? przy betlejemskiej stajence, na Eucharystii, na modlitwie ? że jesteś wdzięczny, za wszelkie dobro, które Cię w życiu spotkało.

Życzymy Tobie dużo rodzinnego ciepła, wiele radości i zawsze pogodnego serca, Bożego błogosławieństwa, które będzie Cię prowadzić przez to niełatwe życie.

Życzymy Ci, byś miał wielką wiarę w Boga, byś zawsze miał odwagę przyznawać się do Jezusa, i byś jak najczęściej w swoim życiu powtarzał za św. Siostrą Faustyną to jedno, krótkie zdanie, które jest kluczem do szczęścia każdego z nas: ?Kocham Cię Panie Jezu!?

          Boże błogosławieństwo niech rozlewa się nad Tobą, nad Twoją Rodziną, nad całym Twoim życiem? życzą księża Parafii Wniebowzięcia NMP w Rudach.

Kutek