wtorek , 21 Maj 2019
Home » Aktualności » Zespół ,,ZaNim pójdę” zaprasza wszystkich na czuwanie modlitewne do rudzkiej Magdalenki. Dzisiaj o godz. 19.00.

Zespół ,,ZaNim pójdę” zaprasza wszystkich na czuwanie modlitewne do rudzkiej Magdalenki. Dzisiaj o godz. 19.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w czuwaniu modlitewnym, które tradycyjnie już, jak co roku, odbędzie się 1 listopada ( czwartek – Wszystkich Świętych ) o godz. 19:00 w kościele cmentarnym  pw. Św. Marii Magdaleny w Rudach. W modlitwie przed Najświętszym Sakramentem towarzyszyć nam będą znane utwory chrześcijańskie oraz skłaniające do refleksji fragmenty Pisma Świętego. ZAPRASZAMY.

W czuwaniu wystąpi zespół muzyczny ,,ZaNim pójdę” w składzie:

  1. Leszek Grzenia – gitara,
  2. Paweł Swinka – gitara,
  3. Mateusz Mieszczak – gitara basowa,
  4. Miłosz Nosiadek – skrzypce,
  5. Grzegorz Kozłowski – perkusja,
  6. Magdalena Wrona – wokal, oprawa tekstowa.

Zespół muzyczny przygotowujący muzyczne czuwanie jest związany z Kościołem Akademickim pw. WNMP w Rybniku. Często przewodniczy muzycznie niedzielnej mszy świętej w tym kościele. Część muzyków można usłyszeć również w Żółtym Młynku – klubokawiarni stowarzyszenia DAR przy ul. Św. Jana 2 w Rybniku, gdzie młodzi wspólnie wykonują utwory chrześcijańskie na chwałę Panu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w środowym czuwaniu modlitewnym w rudzkiej Magdalence.

Przypominamy, że solistką zespołu ,,ZaNim pójdę” jest mieszkanka Rud Magdalena Wrona na codzień nauczycielka j. niemieckiego w rudzkiej szkole.

Redakcja