czwartek , 2 Kwiecień 2020
Home » Aktualności » W dniu urodzin – śpiewamy 100-lat dla byłego Proboszcza ks. Rafała Wyleżoła!

W dniu urodzin – śpiewamy 100-lat dla byłego Proboszcza ks. Rafała Wyleżoła!

kwiaty25 marca 2020 r. to szczególny dzień w naszej Parafii i odległych Lisowicach. Dzisiaj właśnie obchodzi bowiem swoje 47 urodziny były proboszcz naszej Parafii ks. Rafał Wyleżoł. Z tej to okazji, kierujemy do szacownego solenizanta moc gorących urodzinowych życzeń zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech Matka Boża Pokorna sprawi, aby trudna i odpowiedzialna posługa duszpasterska w Jego dzisiejszej Parafii ( Lisowice ), była owocna i sprawiała księdzu wiele radości i satysfakcji. Wszyscy śpiewamy solenizantowi głośne – 100-lat. Jednocześnie w imieniu wszystkich naszych parafian, dziękujemy księdzu za wszystko to co zrobił dla naszej Parafii.

Jako wspólnota parafialna w dniu dzisiejszym uczestniczyć będziemy we mszach świętych. Pamiętajmy więc i wspominajmy w naszych modlitwach księdza Rafała. Módlmy się w intencji księdza – do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Pokornej o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla proboszcza ks. Rafała WYLEŻOŁA z okazji Jego urodzin.

A za pośrednictwem naszego portalu ślemy do Lisowic głośne – 100-lat! Wszystkiego dobrego księże Rafale.

Redakcja

wylezol 2wylezol 1Wylezolrafa wyleo