czwartek , 20 Luty 2020
Home » Aktualności » 60- te urodziny Ojca Benjamina Remiorz SVD.

60- te urodziny Ojca Benjamina Remiorz SVD.

kwiatkiW dniu dzisiejszym 24.01.2020 r. swoje 60-te urodziny obchodził Ojciec Benjamina Remiorz SVD. Przypomnijmy, że jest on misjonarzem i swoją służbę od wielu lat prowadzi na drugiej półkuli ziemskiej, z daleka od rodzinnych Rud. Po raz kolejny przyszło Ojcu spędzać urodziny w dalekim Paragwaju na swojej placówce duszpasterskiej, wśród ukochanych przez siebie Indian Ache.

Z okazji urodzin składamy Ojcu gorące urodzinowe życzenia, nieznacznie spóźnione, ale za to płynące z jego dalekich rodzinnych stron i z głębi serc naszych.

Wierzymy, że Bóg obdarzy Cię dobrym zdrowiem, silną wolą oraz determinacją w sprawowaniu swojej misji. To co robisz jest zapewne tak szlachetne, jak Indianie, którzy Cię otaczają, którym służysz  ze wszystkich swoich sił. Niech dobry Bóg ma Ciebie i Twoich paragwajskich przyjaciół zawsze w opiece.

Redakcja wraz z Mieszkańcami Parafii Rudy

P.S. Ojciec Benjamin Remiorz SVD, pochodzi z Rud, tutaj się urodził, wychował i wykształcił. Od ponad 20 lat sprawuje posługę misyjną w dalekim Paragwaju, pośród ukochanych przez niego Indian Ache.

Pozdrawiamy naszego parafianina w dalekim świecie. Czekamy na miłe kolejne spotkanie w Rudach.

W dniu dzisiejszym – piątek 24.01.2020 r. w rudzkim kościele parafialnym o godz. 7.00  odprawiona została Msza Św.  w intencji solenizanta – do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Pokornej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Ojca Beniamina REMIORZ z ok 60 rocz. urodzin.

Redakcja

Benuś