piątek , 24 Listopad 2017
Home » Aktualności » Św. Mikołaj podążający do dzieci w świetlicy LKS ,,BUK” Rudy jest już w drodze! Zapraszamy.

Św. Mikołaj podążający do dzieci w świetlicy LKS ,,BUK” Rudy jest już w drodze! Zapraszamy.

mikolaj_juz_w_drodzemTradycją stała się już wizyta Św. Mikołaja u dzieci w świetlicy zlokalizowanej na kompleksie sportowym ,,BUK? w Rudach. Informujemy wszem i wobec, że również w tym roku Św. Mikołaj zawita do naszych malusińskich zgromadzonych w świetlicy. W dzień wspomnienia Św. Mikołaja ( we wtorek 6 grudnia br. ) tamtejsza świetlica stanie się więc obiektem westchnień wielu dzieci z Rud. A wszystko za sprawą Mikołaja, który również w tym roku odwiedzi tutaj dzieci, ich rodziców i dziadków. Przyjazd Św. Mikołaja awizowany jest we wtorek na godz. 17.00.

Organizatorem tego wydarzenia są świetlica wiejska, panie z Koła Gospodyń Wiejskich, LKS ,,BUK? Rudy i MOKSiR Kuźnia Raciborska. Dla gości przygotowana zostanie ciepła kawa, herbatka i słodki poczęstunek.

Nie ukrywamy, że liczymy na bardzo wysoką frekwencję.

Zniecierpliwione oczekiwaniem na Mikołaja dzieci już dzisiaj mogą powtarzać przygotowane wierszyki i piosenki na powitanie Mikołaja. Po gorącym powitaniu Mikołaj pojawi się w pełnej krasie. Zaręczamy, że na niejednym policzku z wrażenia pojawią się mocne rumieńce.

Mikołaj do dzieci z pewnością nie przyjedzie z pustymi rękami. Oj nie. Każde dziecko ( oczywiście które było cały rok grzeczne ) otrzyma z Jego rąk prezenty. Mamy nadzieję, że tak jak bywało co roku, spotkanie z Mikołajem przebiegnie w radosnej atmosferze.     Redakcja

mikolaj_juz_w_drodze