sobota , 12 Październik 2019
Home » Aktualności » Trwają tegoroczne odwiedziny kolędowe w naszej Parafii.

Trwają tegoroczne odwiedziny kolędowe w naszej Parafii.

Święta minęły, trudno sobie wyobrazić okres poświąteczny bez corocznych odwiedzin duszpasterskich w naszych domach. Oczywiście w tych domach których mieszkańcy takiej wizyty sobie życzą.Tegoroczne odwiedziny są już na ostatniej prostej. Przypominamy więc po raz ostatni w tym roku kalendarz tych odwiedzin.

Proboszcz naszej Parafii Sebastian Śliwiński określił już tzw. kolędowy rozkład jazdy. I tak kolęda trwa od czwartku 27.12.2018 r. do soboty 19.01.2019 r. – czyli do jutra. W odwiedzinach udział biorą wszyscy  ( 4 ) księża z naszej Parafii. Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan tegorocznej kolędy. Poniżej przedstawiamy plan tegorocznych odwiedzin kolędowych dla wszystkich miejscowości Parafii Rudy.