wtorek , 19 Styczeń 2021
Home » Aktualności » Dr Katarzyna Musioł kieruje do rybnickich samorządowców dramatyczne informacje – w Rybniku z powodu smogu umierają nasze dzieci!

Dr Katarzyna Musioł kieruje do rybnickich samorządowców dramatyczne informacje – w Rybniku z powodu smogu umierają nasze dzieci!

W Rybniku z powodu smogu umierają dzieci i to nie jest hasło, a realia odziału pediatrycznego w rybnickim szpitalu. 30 stycznia br. dr Katarzyna Musioł zaprezentowała rybnickim samorządowcom szokujące dane. Pył zawieszony w powietrzu nie tylko powoduje raka, ale i jest przyczyną guza mózgu u dzieci. Dzieci umierają! A jak jest u nas – przecież sąsiadujemy bezpośrednio z Rybnikiem? Czy sytuacja smogowa u nas jest taka sama jak u naszych sąsiadów? Nawet gdyby była nieznacznie lepsza, to i tak każdy z nas od niemowlaka po staruszka narażony jest na zabójczy wpływ smogu.

*** Koniecznie poczytaj:  https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,dr-musiol-do-radnych-w-rybniku-z-powodu-smogu-umieraja-nasze-dzieci,wia5-3266-43476.html

Redakcja