niedziela , 28 kwiecień 2024
Home » Aktualności » BUK I i BUK II rozegrały mecze sparingowe.

BUK I i BUK II rozegrały mecze sparingowe.

W sobotnie popołudnie na boisko w Knurowie wybiegła pierwsza drużyna BUK-u by rozegrać swój mecz sparingowy. Rywalem naszego zespołu był zespół Sokół Łany Wielkie. Do przerwy obydwie drużyny remisowały 2:2 jednak w drugiej połowie meczu zawodnicy BUK-u okazali się lepsi i ostatecznie wygrali 5:2.

Kadra BUK-u:

Morgała, Pendzich, Szymura, Hamiga, Wanglorz, Żyła, Uwara, Oczko P., Bębenek A., Duda D, Szendzielorz, Zniszczoł, Jendryka, Swoboda, Bębenek P. Hoinza, Procek, Zawodnik Testowany

*** Z kolei II drużyna BUK-u swój mecz sparingowy rozegrała w niedzielę. Niestety musiała uznać wyższość rywala z Lysek.

LKS BUK Rudy II 2 – 7 LKS Lyski