niedziela , 9 Grudzień 2018
Home » Aktualności » 100-lat dla księdza Marcina!

100-lat dla księdza Marcina!

tulipanyDzisiejszy dzień obfituje w naszym kręgu w dużą ilość solenizantów urodzinowych. Pośród tej plejady osób jest również ksiądz Marcin Kutek, Wikary naszej Parafii. W Jego stronę kierujemy więc nasze najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Księdzu Marcinowi życzymy wiele zdrowia, radości oraz tego, aby Rudy stały się dla Niego miejscem szczególnym i ważnym. Wszyscy parafianie śpiewają dzisiejszemu solenizantowi 100 LAT!

Ksiądz Marcin Kutek do naszej Parafii przybył na praktyki diakońskie. I pozostał u nas.

Ksiądz Wikary obchodzi dzisiaj swoje 33 urodziny. Ks. Kutek pochodzi z Bytomia dzielnicy Miechowice. Jesteśmy przekonani, że Matka Boża Pokorna ( Rudzka ) otoczy Go swoją nieustającą opieką.

Dzisiaj możemy już z całą pewnością powiedzieć, że ks. Marcin na stałe wrósł w naszą parafie. Jego aktywność postrzegamy na wielu płaszczyznach – religijnej, ale również społecznej, gdzie uczestniczy w wielu elementach naszego życia. Za to wszystko składamy księdzu wielkie Bóg Zapłać!

Msza św. w intencji dzisiejszego solenizanta odprawiona zostanie dzisiaj wieczorem o godz. 17.30 – msza do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Pokornej z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w dalszej pracy duszpasterskiej dla Ks. Marcina Kutek z okazji rocznicy urodzin.

Zapraszamy wszystkich naszych parafian do udziału w tej modlitwie.      Redakcja

Kutek 1Kutek 2Kutek 3SONY DSC