środa , 17 kwiecień 2024
Home » Aktualności » To już dzisiaj – Zapraszamy na spotkanie ekologiczne w rudzkiej szkole podstawowej – “NIE dla smogu”.

To już dzisiaj – Zapraszamy na spotkanie ekologiczne w rudzkiej szkole podstawowej – “NIE dla smogu”.

W imieniu dyrekcji placówki zapraszamy wszystkich zainteresowanych do szkoły podstawowej w Rudach na spotkanie ekologiczne “NIE dla smogu”. Termin wydarzenia – czwartek 14 listopada 2019 r. o godz. 17.00 ( dzisiaj ). Jego program przedstawiamy poniżej. Ze względu na planowane walory edukacyjne związane z tematem spotkania apelujemy do każdego z nas osobno by wziąć udział w tym wydarzeniu.

*** Przebieg spotkania:

– występ artystyczny uczniów “Kochajmy Ziemię” (klasy II b oraz klasy III a i b),

– prezentacja prac plastycznych uczniów powstałych w ramach konkursu “NIE dla smogu” oraz prezentacji komputerowych.

– wykład i prezentacja dotycząca problematyki smogu pana Janusza Piechoczka z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych z Rybnika, koordynatora programu “Wyjście smoga”.

W trakcie spotkanie dyrekcja szkoły złoży podziękowania wszystkim darczyńcom i sponsorom, dzięki którym udało się zakupić do każdej klasy profesjonalne oczyszczacze powietrza. Spotkanie odbędzie się na sali gimnastycznej – serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich rodziców i każdego kto wyraża zainteresowanie tematem spotkania.

Redakcja