poniedziałek , 22 kwiecień 2024
Home » Aktualności » To przerażające. Plastik odkryto w ludzkich organizmach. S.O.S. – ratujmy siebie samych.

To przerażające. Plastik odkryto w ludzkich organizmach. S.O.S. – ratujmy siebie samych.

To przerażające! W organizmach niemal wszystkich dzieci przebadanych przez niemieckich naukowców wykryto plastik. Zdaniem specjalistów może to mieć długofalowe negatywne skutki. Pochodzące z plastiku substancje nie są obojętne dla zdrowia. Część z nich może powodować otyłość i groźne choroby, w tym także nowotwory. Z nieopublikowanego jeszcze badania przeprowadzonego przez Instytut Roberta Kocha i Federalny Urząd Ochrony środowiska wynika, że plastik występuje w organizmach 97 proc. dzieci. Niemcy zrobili szczegółowe badania, a jak jest u nas? Odpowiedź wydaje się być oczywista.

O sprawie pisze portal internetowy  www.o2.pl Zachęcamy do przeczytania tego przerażającego w swojej treści materiału. Zastanówmy się czy i jak możemy temu zjawisku przeciwdziałać tak by go wyeliminować albo co najmniej znacznie ograniczyć. Dzisiaj nie pozostaje nam nic innego jak tylko głośno wołać – S.O.S!!!

*** Czytaj: https://www.o2.pl/artykul/straszne-co-niemieccy-badacze-znalezli-w-organizmach-97-proc-dzieci-6425221803157121a

Redakcja