poniedziałek , 21 Czerwiec 2021
Home » Aktualności » Tak zagrały zespoły klasy rozgrywek klasy ,,A” i ,,C”.

Tak zagrały zespoły klasy rozgrywek klasy ,,A” i ,,C”.

wynikiZa nami kolejny piłkarski weekend w niższych klasach rozgrywkowych.  Przypominamy, że drużyny seniorów z Rud i z terenu naszej gminy grają w klasach rozgrywek ,,A” i ,,C”. Poniżej przedstawiamy komplety uzyskanych wyników i aktualne stany w ligowych tabelach.

*** Klasa rozgrywek ,,A”:

Wyniki kolejki XXVIII:

Przyszłość Rogów 1:1 Naprzód 32 Syrynia

LKS Brzezie 1:5 LKS Pawłów

LKS Chałupki 4:0 Płomień Kobyla

LKS Raszczyce 3:1 KS Kornowac

Start Pietrowice Wielkie 1:1 LKS Studzienna

Zgoda Zawada Książęca 3:6 Naprzód Czyżowice

Odra Nieboczowy 3:2 LKS ,,BUK” Rudy

Czarni Nowa Wieś 15:0 Stal Kuźnia Raciborska

*** Tabela:

1.LKS Raszczyce 65 105:28 +77

2.Naprzód Czyżowice 64 115:26 +89

3.Czarni Nowa Wieś 54 86:33 +53

4.Przyszłość Rogów 42 71:43 +28

5.Płomień Kobyla 38 46:45 +1

6.Naprzód 32 Syrynia 36 56:55 +1

7.Odra Nieboczowy 35 62:55 +7

8.Start Pietrowice Wielkie 34 38:48 -10

9.LKS Studzienna 34 41:45 -4

10.LKS ,,BUK” Rudy 30 44:66 -22

11.Zgoda Zawada Książęca 30 39:65 -26

12.KS Kornowac 28 49:52 -3

13.LKS Pawłów 26 58:68 -10

14.LKS Brzezie 19 35:60 -25

15.LKS Chałupki 16 36:121 -85

16.Stal Kuźnia Raciborska 14 41:112 -71

c klasa i*** Klasa rozgrywek ,,C”:

C klasa grupa II

Wyniki kolejki XX:

LKS Zwonowice 5:0 KS Stal Kuźnia Raciborska II

LKS ,,BUK” Rudy II 0:4 Dąb Gaszowice II

LKS Ruda Kozielska 5:0 Czarni Nowa Wieś II

Zameczek Czernica II 6:0 LKS Dzimierz

LKS Studzienna II 3:2 Wicher Płonia

*** Tabela:

1.Ocice Racibórz 48 92:20 +72

2.LKS Zwonowice 40 70:18 +52

3.LKS Dzimierz 35 45:38 +7

4.LKS Ruda Kozielska 34 65:31 +34

5.LKS Studzienna II 32 40:41 -1

6.Dąb Gaszowice II 30 40:25 +15

7.Zameczek Czernica II 24 41:46 -5

8.Wicher Płonia 15 29:34 -5

9.LKS ,,BUK” Rudy II 9 20:65 -45

10.Czarni Nowa Wieś II 5 25:56 -31

11.KS Stal Kuźnia Raciborska II 0 4:33 -29

12.LKS 07 Markowice II 4 20:84 -64.

Redakcja