poniedziałek , 26 wrzesień 2022
Home » Aktualności » Sprawy Gminy » Tragiczne zdarzenie na ścieżce rowerowej przy drodze wojewódzkiej DW 920 Rybnik- Rudy. Policja prosi o pomoc!

Tragiczne zdarzenie na ścieżce rowerowej przy drodze wojewódzkiej DW 920 Rybnik- Rudy. Policja prosi o pomoc!

Policja z Rybnika prosi mieszkańców całego regionu o informacje na temat mężczyzny którego zdjęcia zamieszczamy poniżej ( zdjęcia nie jest przeznaczone dla dzieci ). Mężczyzna ten zmarł na drodze Rybnik-Rudy przy ul. Rudzkiej. Każdego kto może pomóc w identyfikacji mężczyzny prosimy o pilny kontakt z policją, lub naszą redakcją.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 21.30 w Rybniku, przy ulicy Rudzkiej na ścieżce rowerowej. Rowerzysta najprawdopodobniej zasłabł i pomimo podjętej reanimacji przez załogę Pogotowia Ratunkowego zmarł. Rybniccy policjanci ustalają tożsamość osoby opublikowanej na zdjęciach.

*** Rysopis: wiek z wyglądu około 50 lat, wzrost 180 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie szpakowate, czoło wysokie, brak cech szczególnych.

*** Ubiór: t-shirt koloru czarnego z napisem Adidas, krótkie spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czarnego.

Mężczyzna poruszał się w kierunku miejscowości Rudy rowerem koloru czarnego z napisem na ramie “10,5 Bike”. Posiadał przy sobie torbę reklamową, w której była bluza polarowa koloru czarnego oraz spodnie dresowe koloru czarnego z cienkim białym lampasem.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku. Można dzwonić bezpośrednio do dyżurnego rybnickiej komendy wybierając numer 32 429 52 55.

Autor: KMP Rybnik.

*** Zdjęcia: ( nie dla dzieci ): https://www.naszraciborz.pl/site/zdjecie/1-aktualnosci/0-/74744-kto-zna-tego-mezczyzne–policja-prosi-o-pomoc–drastyczne-zdjecia-/33023

Redakcja