czwartek , 18 kwiecień 2024
Home » Aktualności » Wypadek drogowy z udziałem 3 samochodów osobowych na Kolonii Renerowskiej.

Wypadek drogowy z udziałem 3 samochodów osobowych na Kolonii Renerowskiej.

Dzisiejszy poranek w Rudach nie należał do spokojnych. Zwiastowało to ,,wycie” strażackich syren tuz po godz. 7.00 rano. Jak się niebawem okazało w sobotni poranek doszło do grupowego wypadku drogowego w dzielnicy Kolonia Renerowska. Oczywiście zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej DW919. Możemy więc powiedzieć, że po kilku miesiącach względnego spokoju, sytuacja powróciła do niechlubnej ,,normy”.  Zgłoszenie o zdarzeniu przyjęto o godz. 7.13. Na miejsce wysłano zastępy zawodowej straży pożarnej z Raciborza  i lokalnej ochotniczej straży pożarnej.

W wypadku uczestniczyły 3 samochody osobowe – 2marki  Skoda oraz Opel Corsa. Wszystkie 3 samochody zderzyły się. Na szczęście, w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Utrudnienia w ruchu były krótkotrwałe – na czas usunięcia samochodów z drogi i uprzątnięcia powypadkowych elementów zalegających na jezdni.

Okoliczności tego wypadku wyjaśni policja. Jednak z całą pewnością możemy powiedzieć, że do zaniechania ostrożności uczestnika lub uczestników ruchu drogowego.

Na miejscu wypadku działały 2 zastępy PSP z Raciborza, ochotnicy z Rud i Jankowice oraz policja.

*** Zdjęcia: https://www.naszraciborz.pl/site/zdjecie/1-aktualnosci/0-/78835-trzy-pojazdy-zderzyly-sie-na-trasie-raciborz-rudy-gliwice-/35127

Redakcja