wtorek , 16 lipiec 2024
Home » Aktualności » Śmierć młodego mieszkańca Rud w wypadku drogowym w Rybniku.

Śmierć młodego mieszkańca Rud w wypadku drogowym w Rybniku.

Ten wypadek śmiertelny wydarzył się w Rybniku na ulicy Prostej. Dotknął jednak w sposób tragiczny rodzinę z Rud. Zginął w nim bowiem 35-letni mieszkaniec naszej miejscowości A.K. Do wypadku doszło w Rybniku w rejonie Ronda Boguszowickiego. Kierujący samochodem osobowym z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Samochód przejechał wcześniej przez pas zieleni. Mimo szybkiej akcji ratunkowej 35-letniego kierowcy Volkswagena Passata nie udało się uratować. Jeszcze na jezdni ratownicy walczyli o życie mężczyzny.

Do wypadku na ulicy Prostej w Rybniku doszło po godz. 21.00 w sobotni wieczór. Kiedy na miejsce dotarli strażacy i policjanci samochód znajdował się w rowie przy jezdni prowadzącej w stronę Żor. Auto zatrzymało się na drzewie.

– Samochód chyba przejechał przez pas zieleni, bo w drzewo uderzył przodem, a to odwrotny kierunek jaki obowiązuje na tej jezdni Kierowca prawdopodobnie zasłabł za kierownicą – mówiły osoby przyglądające się akcji ratowniczej.

Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Po tym tragicznym w skutkach wypadku policjanci będą ustalać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

*** O wypadku informuje też:

*** https://www.facebook.com/190142951022803/posts/1858403024196779/

*** http://rybnik.naszemiasto.pl/artykul/35-letni-kierowca-volkswagena-nie-zyje-ratownikom-nie-udalo,4803321,artgal,t,id,tm.html

Redakcja