piątek , 12 lipiec 2024
Home » Aktualności » Chłopaki dzisiaj świętują!

Chłopaki dzisiaj świętują!

image descriptionPrzypominamy dla porządku, że w dniu dzisiejszym swoje święto mają wszyscy chłopcy. Dzień Chłopaka, obchodzony jest w Polsce od niedawna. Na świecie, po raz pierwszy dzień ten świętowano w 1999 roku na… wyspach Trynidad i Tobago. Dzień Chłopaka utworzono najprawdopodobniej przez analogię do Dnia Kobiet.  No cóż, skoro naszym kobitkom się należał, to dlaczego niby chłop miałby być gorszy? Święto to obchodzone jest na całym świecie, ale w różnych dniach, np. w Indiach przypada 19 listopada, na Malcie 7 lutego, a w Brazylii 15 lipca. W związku z powyższym wszystkim prawdziwym ,,chłopakom” składamy moc gorących życzeń, życząc Wam prawdziwych dziewczyn. Życzenia te kierujemy od nas samych, ale nade wszystko od wszystkich, ale to naprawdę wszystkich uroczych kobietek.

dzień chłopaka 2W Polsce także nie ma zgodności co do prawidłowej daty obchodów tego dnia. Niektórzy twierdzą, że Dzień Chłopaka przypada właśnie dzisiaj, inni się upierają, że 10 marca. Pod marcową datą obchodzony jest jednak jako Dzień Mężczyzny, a nie chłopaka. I tego się trzymajmy.

Skoro dzisiaj mamy swoje święto, to informujemy wszem i wobec, że zdaniem większości kobiet, idealny mężczyzna powinien być niebieskookim brunetem, najlepiej szczupłym i wysokim. Poza tym idealny mężczyzna powinien być zadbany, zawsze ogolony i ładnie pachnący, najlepiej bez kolczyków i tatuaży. Zdaniem sondowanych respondentek, powinien dbać o siebie, używając kremu do twarzy i żelu do włosów. To tyle i aż tyle. No co ? prawie wszyscy spełniamy przecież te kryteria. Ciekawe, że o zawartości portfela nic nie wspominają, może rzeczywiście stoi to na dalszym planie? No to jest super.     Redakcja