wtorek , 16 lipiec 2024
Home » Aktualności » DZISIAJ: Rudzki BUK zaprasza na VI Turniej Mikołajkowy FIFA 20.

DZISIAJ: Rudzki BUK zaprasza na VI Turniej Mikołajkowy FIFA 20.

Przed nami już VI edycja tej wyjątkowej imprezy organizowanej przez rudzki klub piłkarski LKS ,,BUK” Rudy. Każda z edycji organizowana jest z jasno określonym celem. Tym razem całkowity dochód uzyskany w czasie turnieju przeznaczony będzie na zakup sprzętu, który posłuży wsparciu rozwoju umiejętności piłkarskich rudzkiej młodzieży.

Tegoroczna edycja Turnieju Mikołajkowego FIFA 20 odbędzie się dzisiaj, tj. w dniu 14 grudnia 2019 roku (sobota). Początek o godzinie 17.00. By wziąć udział, należy wcześniej zapisać się do turnieju. W zmaganiach udział wziąć mogą minimum 32 pary. Organizatorzy przewidują możliwość udziału maksymalnie 48 par. Wpisowe to kwota 50 złotych od pary.

Zapisy ruszą już w najbliższy piątek, czyli 15 listopada 2019 roku o godzinie 16. Pamiętaj! W czasie zapisów obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. By zgłosić swój udział w szóstej edycji Mikołajkowego Turnieju FIFA 20 należy dokonać zgłoszenia u Ryszarda Morgały. Można to zrobić poprzez wiadomość prywatną na FB, pod numerem telefonu 518 317 995 lub poprzez wiadomość prywatną na fanpage LKS ,,BUK” Rudy.

Jeśli jesteś fanem gry z serii FIFA, koniecznie musisz wziąć udział w tym turnieju!

Redakcja