piątek , 24 maj 2024
Home » Aktualności » Rudy: Zaatakował mężczyznę robiącego zakupy w sklepie. Ofiara ma załamaną żuchwę.

Rudy: Zaatakował mężczyznę robiącego zakupy w sklepie. Ofiara ma załamaną żuchwę.

W miniony poniedziałek w godzinach wieczornych w Rudach doszło do chuligańskiego pobicia 40-letniego mieszkańca robiącego zakupy w sklepie. Sprawcą był  36-letni mężczyzna. W kilka godzin po zdarzeniu został zatrzymany przez policję i osadzony w areszcie. Ciosy które wymierzył ofierze mogą kosztować go nawet 5 lat więzienia. I oby tak się stało! Szczegóły poniżej.

Powiadomieniu  o napaści Policjanci z Kuźni Raciborskiej zatrzymali 36-latka, który w Rudach na terenie jednego ze sklepów uderzył pięścią w twarz mieszkańca powiatu raciborskiego.

Poszkodowany doznał złamania żuchwy i trafił do szpitala. Za to przestępstwo zatrzymanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 20 sierpnia około godziny 19:00 w Rudach na terenie jednego ze sklepów.

Jak ustalili Policjanci 40-letni mężczyzna podczas zakupów został uderzony pięścią w twarz przez nieznanego mu mężczyznę. W wyniku ciosu poszkodowany doznał złamania żuchwy. Kuźniańscy policjanci przystąpili do działania i po kilku godzinach dzięki uzyskanym informacjom przez dzielnicowego ustalili i zatrzymali mężczyznę związanego z przestępstwem.

36-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego trafił do policyjnego aresztu. Podejrzany został już przesłuchany i usłyszał zarzut uszkodzenia ciała.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

#kpp racibórz

Autor: KPP Racibórz.

Redakcja