środa , 10 lipiec 2024
Home » Aktualności » Powrotna przeprowadzka Urzędu.

Powrotna przeprowadzka Urzędu.

Informujemy, że w dniach 24-31 października 2022 r. Urząd Miejski będzie NIECZYNNY!!! Wszystko za sprawa przeprowadzki powrotnej do ,,starej” siedziby urzędu. W związku z zaplanowanym powrotem biur Urzędu Miejskiego do wyremontowanej siedziby przy ulicy Słowackiego 4 w Kuźni Raciborskiej, w dniach 24-31 października 2022 r. Urząd Miejski będzie NIECZYNNY. Ze względu na brak połączenia telefonicznego w trakcie przenoszenia centrali telefonicznej, w sprawach pilnych prosimy o kontakt na adres mailowy  poczta@kuzniaraciborska.pl

Po uruchomieniu centrali telefonicznej bezzwłocznie przekazane zostaną mieszkańcom naszej gminy czynne numery telefonów poszczególnych referatów.

Stale czynna pozostaje obsługa mieszkańców w budynku przy ul. Kościelnej 4 w Kuźni Raciborskiej  ( była siedziba banku ING, naprzeciw przystanku autobusowego ) w zakresie spraw prowadzonych przez Urząd Stanu Cywilnego, Dowodów Osobistych, Ewidencji Ludności, Ewidencji Działalności Gospodarczej oraz potwierdzania Profilu Zaufanego.

Przepraszamy Mieszkańców za wszelkie niedogodności.

Redakcja