poniedziałek , 20 maj 2024
Home » Aktualności » Po napadzie i pobiciu mężczyzny w Rudzie Kozielskiej Policja zatrzymała 3 sprawców.

Po napadzie i pobiciu mężczyzny w Rudzie Kozielskiej Policja zatrzymała 3 sprawców.

Kuźniańscy policjanci zatrzymali 3 mężczyzn w wieku 21, 24 i 27 lat, którzy 2 stycznia br. napadli i pobili 29-letniego mężczyznę w Rudzie Kozielskiej. Agresorzy usłyszeli już zarzuty pobicia, za które mogą spędzić za kratami nawet 3 lat. Do ataku na 29-letniego mężczyznę doszło w minioną niedzielę ok. godz. 8:30.

Kilka minut po zdarzeniu dyżurny raciborskiej komendy odebrał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na terenie prywatnej posesji przy ul. Raciborskiej w Rudzie Kozielskiej. Na miejsce pilnie pojechali policjanci z Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej. Zastali tam poszkodowanego z obrażeniami głowy i brzucha, któremu załoga pogotowia udzielała pomocy medycznej.

Stróże prawa szybko ustali wizerunek sprawców na podstawie zebranych informacji i już po kilkudziesięciu minutach po zajściu zatrzymali 3 agresorów. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że cała trójka jest pijana. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Napastnicy od kuźniańskich śledczych usłyszeli zarzut pobicia, do którego się nie przyznali. Prokurator na wniosek kuźniańskich kryminalnych 4 stycznia zastosował w stosunku do trzech podejrzanych dozór policyjny. Teraz grozi im nawet do 3 lat więzienia.

*** Zdjęcia patrz: https://raciborz.policja.gov.pl/k20/informacje/wiadomosci/328005,Kuznianscy-policjanci-zatrzymali-trzech-sprawcow-pobicia.html

INFO: KP Policji w Raciborzu

Redakcja