wtorek , 16 lipiec 2024
Home » Aktualności » Manfred Wrona: Niech wszystko układa się po Państwa myśli a wszelkie problemy, zmartwienia i trudności zostaną w starym roku i nie wracają.

Manfred Wrona: Niech wszystko układa się po Państwa myśli a wszelkie problemy, zmartwienia i trudności zostaną w starym roku i nie wracają.

Choć wojna na Ukrainie, oraz światowy kryzys zdominowały nasze życie oraz na chwilę obecną są największym dręczycielem ludzkości, życzę wszystkim – w tym niezwykłym i jakże trudnym dla nas czasie – by każdy z 366 dni Nowego Roku 2024 był okazją do radości i zadowolenia z życia przeżywanego w dobrym zdrowiu. W tak  wyjątkowym dniu przyjmijcie Państwo moje życzenia na nadchodzący Nowy Rok 2024.

Niech będzie to czas radosny i wolny od wszelakich złych trosk.

Życzę Państwu, by był to rok spełnionych marzeń i zrealizowanych najskrytszych planów.

Niech wszystko układa się po Państwa myśli a wszelkie problemy, zmartwienia i trudności zostaną w starym roku i nie wracają.

Pragnę złożyć żarliwe i szczere życzenia: szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia, i tak bardzo brakującej nam radości z życia. Oby wszystkie troski życia zaginęły w mroku kolejnych dni Nowego Roku!

Do siego Roku 2024!

Manfred Wrona