poniedziałek , 11 grudzień 2023
Home » Aktualności » Kolejny ciężki wypadek drogowy na drodze wojewódzkiej DW 919.

Kolejny ciężki wypadek drogowy na drodze wojewódzkiej DW 919.

Kolejny ciężki wypadek wydarzył się na drodze wojewódzkiej DW 919 prowadzącej z Raciborza do Rud. W wyniku tego zdarzenia 39-latek – kierowca samochody Ford w ciężkim stanie przetransportowany został do szpitala. To efekt wypadku, do jakiego doszło wczoraj tuż przed 18.00 na DW 919 na wysokości Szymocic w gminie Nędza – kierunek Rudy.

Jak wstępnie ustalono, 39-letni kierowca forda, mieszkaniec powiatu raciborskiego, jadąc w kierunku Rud, podczas manewru wyprzedzania z nieznanych przyczyn “złapał” pobocze, utracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Razem z nim jechało 7-letnie dziecko.

39-latek z poważnymi obrażeniami głowy został przewieziony karetką na lądowisko przy remizie OSP Lyski, skąd zabrał go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dziecko przewieziono do szpitala w Raciborzu. Na szczęście nie odniosło poważnych obrażeń. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia raciborska policja.

*** Zdjęcia https://www.naszraciborz.pl/site/zdjecie/1-aktualnosci/0-/72318-39-latek-z-forda-w-ciezkim-stanie-przetransportowany-do-szpitala–foto-/31722:

INFO: www.naszraciborz.pl

Redakcja