czwartek , 18 kwiecień 2024
Home » Aktualności » Kierowcy – nie znacie chwili w której staniecie oko w oko z brygadą SPEED, a takie spotkania nie należą do przyjemności.

Kierowcy – nie znacie chwili w której staniecie oko w oko z brygadą SPEED, a takie spotkania nie należą do przyjemności.

Jak informuje śląska policja w Rybniku, podobnie jak w innych miastach, działa specjalna grupa “SPEED”, zwalczająca niebezpieczne zachowania w ruchu drogowym. Policjanci cały czas są aktywni na terenie miasta i powiatu rybnickiego. Tylko od lipca br. mundurowi namierzyli 265 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość, a 10 piratów drogowych straciło już prawo jazdy. Stróże prawa namierzyli również kierowców, którzy kierowali pomimo zakazów orzeczonych przez sąd. Po raz kolejny apelujemy o rozwagę i rozsądek na drogach. Kierowcy – nie znacie chwili w której staniecie oko w oko z brygadą SPEED, a takie spotkania nie nalezą do przyjemności. Zazwyczaj są bardzo kosztowne. Po co wiec ryzykować.

*** Czytaj: http://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/269762,Policyjna-grupa-SPEED-aktywna-na-rybnickich-drogach.html

Redakcja