wtorek , 16 kwiecień 2024
Home » Aktualności » 84 urodziny byłego Proboszcza Rud, ks. Prałata Bonifacego Madla.

84 urodziny byłego Proboszcza Rud, ks. Prałata Bonifacego Madla.

urodziny MadlaPrzypominamy naszym parafianom, że w dniu dzisiejszym przypadają 84 urodziny ks. Prałata Bonifacego Madla, wieloletniego, byłego proboszcza Parafii Rudy. Jesteśmy przekonani, że o tym fakcie, wielu parafian nie zapomina i w tym dniu serdecznie wspomnimy ks. Prałata, życząc mu wszelkiej pomyślności. Może będą pośród nas parafianie, którzy znajdą chwile czasu i ks. Bonifacego w dniu dzisiejszym odwiedzą. Z całą pewnością byłby to piękny wyraz naszej wdzięczności za Jego pracę w naszej Parafii i łączności z nim po jej zakończeniu.

Mamy więc nadzieję, że wśród nas będą takie osoby, które złożą księdzu urodzinowe życzenia  – telefonicznie, a może nawet osobiście. Zapewne ks. Bonifacego to ucieszy. Pamiętajmy, że ks. Madla przez długi okres czasu był jednym z nas. Nasze życzenia i pamięć są ze wszech miar wskazane i zostaną odebrane ze szczerą radością. W imieniu całej naszej Parafii, nasza redakcja śle księdzu serdeczne urodzinowe życzenia, życząc jeszcze wielu lat dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności.

W dniu dzisiejszym o godz. 17.30 w rudzkim kościele parafialnym odprawiona zostanie Msza Św. do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Pokornej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. Bonifacego Madli z ok. 84 rocznicy urodzin.

Redakcja 

Madla