czwartek , 11 lipiec 2024
Home » Aktualności » Życzenia świąteczne od księży naszej Parafii.

Życzenia świąteczne od księży naszej Parafii.

Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan. A to będzie znakiem dla was: Znajdziecie Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie. I nagle przyłączyło się do anioła mnóstwo zastępów niebieskich, które wielbiły Boga słowami: Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania. Łk 2, 10–14.

Niech te Święta Bożego Narodzenia  przyniosą Wam wiele radości

Niech miłość zagości w Waszych domach

Niech ogarnie Was ciepło wigilijnej świecy

Niech spory odejdą w niepamięć

Niech dobry Bóg wleje pokój do Waszych serc

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a

Nowy Rok niech obdaruje Was pomyślnością, zdrowiem i szczęściem.

Duszpasterze Parafii Rudy