piątek , 19 lipiec 2024
Home » Aktualności » 64 urodziny Ojca Benjamina Remiorz SVD.

64 urodziny Ojca Benjamina Remiorz SVD.

kwiatkiW dniu dzisiejszym 24.01.2024 r. swoje 64 urodziny obchodzi Ojciec Benjamina Remiorz SVD. Przypomnijmy, że jest on misjonarzem i swoją służbę od wielu lat prowadzi na drugiej półkuli ziemskiej, z daleka od rodzinnych Rud ( od 40 lat ). Po raz kolejny przyszło Ojcu spędzać urodziny w dalekim Paragwaju na swojej placówce duszpasterskiej, wśród ukochanych przez siebie Indian Ache.

Z okazji urodzin składamy Ojcu gorące urodzinowe życzenia, nieznacznie spóźnione, ale za to płynące z jego dalekich rodzinnych stron i z głębi serc naszych.

Wierzymy, że Bóg obdarzy Cię dobrym zdrowiem, silną wolą oraz determinacją w sprawowaniu swojej misji. To co robisz jest zapewne tak szlachetne, jak Indianie, którzy Cię otaczają, którym służysz  ze wszystkich swoich sił. Niech dobry Bóg ma Ciebie i Twoich paragwajskich przyjaciół zawsze w opiece.

Redakcja www.znadRudy.pl wraz z Mieszkańcami Parafii Rudy

P.S. Ojciec Benjamin Remiorz SVD, pochodzi z Rud, tutaj się urodził, wychował i wykształcił. Od ponad 40 lat sprawuje posługę misyjną w dalekim Paragwaju, pośród ukochanych przez niego Indian Ache.

Pozdrawiamy naszego parafianina w dalekim świecie. Czekamy na miłe kolejne spotkanie w Rudach.

Redakcja

Benuś