wtorek , 16 lipiec 2024
Home » Aktualności » Sprawy Gminy » DZISIAJ: To będzie prawdziwe Granie w Pomaganie! Zapraszamy na koncert!

DZISIAJ: To będzie prawdziwe Granie w Pomaganie! Zapraszamy na koncert!

Informujemy, że dzisiaj, tj. w niedzielę 15.05.2022 r. w Bazylice Matki Bożej Pokornej w Rudach, odbędzie się koncert na rzecz szkolnych stypendystów Fundacji Świętego Mikołaja. Wydarzenie rozpocznie się o godz.17:00.

Głównym punktem programu będzie koncert zespołu muzyki chrześcijańskiej ,,zaNim pójdę”, który zostanie poprzedzony występem uczniów śpiewających w zespole wokalnym prowadzonym w ramach świetlicy szkolnej. Wokaliści kl. I-V z wielką radością i ogromnym przejęciem oczekują na niedzielne wydarzenie!

Głównym punktem programu będzie koncert zespołu muzyki chrześcijańskiej ,,zaNim pójdę”, którego wokalistką jest nauczycielka języka niemieckiego w rudzkiej szkole Magdalena Adamek ( Wrona ), będąca zarazem koordynatorem projektu stypendialnego w szkole.

Poprzez wspólną muzyczną modlitwę zespół ,,zaNim pójdę” podziękuje wszystkim darczyńcom za finansowe wsparcie stypendystów Fundacji Świętego Mikołaja. Chętne osoby będą mogły nabyć epki zespołu. Dochód z nich zostanie przeznaczony na stypendia uczniów naszej szkoły. Dodatkowo wolontariusze będą w ramach imprezy zbierać datki do puszek, jako dobrowolne składki słuchaczy koncertu przeznaczone na stypendia.

Serdecznie zapraszamy na wspólne Granie w Pomaganie!

Organizatorzy.

Redakcja