środa , 22 maj 2024
Home » Aktualności » Śmierć młodzieńca na torach.

Śmierć młodzieńca na torach.

Jak się okazuje nie bez pokrycia są ostrzeżenia kierowane do nas w zakresie przekraczania tzw. drogowych przejść kolejowych, oraz generalnie poruszania się w obrębie torów kolejowych. Jak wielu z nas traktuje te ostrzeżenia niech posłuży wypadek, a w zasadzie jego skutek. Zdarzenie miało miejsce w pobliskich Siedliskach w naszej Gminie. O szczegółach czytaj poniżej.

W miniony piątek 3 maja br. na terenie naszej Gminy – w Siedliskach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Wypadek miał miejsce około godz. 19.30 w rejonie ulica Leśna. Na torowisku kolejowym trakcji Kuźnia Raciborska- Nędza potrącony został przez pociąg mężczyzna. Poszkodowany zmarł na miejscu na skutek odniesionych obrażeń.

Ofiarą jest 25-latek, mieszkaniec gm. Kuźnia Raciborska. Niedaleko miejsca zdarzenia znaleziono jego rower z dokumentami.

*** Czytaj: https://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/110068-smiertelny-wypadek-na-torach-na-szlaku-kuznia-raciborska-nedza

Redakcja