wtorek , 31 styczeń 2023
Home » Aktualności » Pielęgniarki, położne oraz ratownicy medyczni raciborskiego szpitala jednoimiennego walczą o swoje.

Pielęgniarki, położne oraz ratownicy medyczni raciborskiego szpitala jednoimiennego walczą o swoje.

Pielęgniarki, położne oraz ratownicy medyczni raciborskiego szpitala jednoimiennego ( przyjmuje tylko chorych zakażonych koronawirusem ) wystosowali list, w którym wyraził swoje niezadowolenie z sytuacji i traktowania przez osoby na wyższych szczeblach władzy. Pielęgniarki, położne oraz ratownicy medyczni Szpitala Rejonowego w Raciborzu, przekształconego dnia 13.03.2020 r. decyzją Wojewody Śląskiego na Szpital Zakaźny Jednoimienny zwracają się ze swoimi postulatami oraz obawami związanymi z pracą na nowych warunkach i w nowych okolicznościach spowodowanych pandemią koronowirusa w Polsce. Ten personel medyczny wraz z lekarzami traktowany jest jako służbą pierwszoliniową – najbardziej narażona na zarażenie wirusem. Zapoznaj się z treścią listu!

*** Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/80607-personel-szpitala-w-raciborzu-rozpoczal-walke-o-swoje-prawa–list-do-redakcji-

Redakcja