piątek , 23 luty 2024
Home » Aktualności » Oj nie będzie nam łatwo. Przed nami ekstremalne upału i duchota. A my dalej błagamy o dłuższy deszcz.

Oj nie będzie nam łatwo. Przed nami ekstremalne upału i duchota. A my dalej błagamy o dłuższy deszcz.

Przed nami kolejny okres ekstremalnej pogody i temperatury. Niestety zanosi się na to, że tegoroczne lato postanowiło dobitnie pokazać nam, że efekt cieplarniany w pogodzie to nie fanaberie i puste słowa. Po aktualnym ochłodzeniu w kolejnych dniach będzie ciepło, wręcz gorąco, będzie ekstremalnie parno ( zacznie się już od dzisiaj – od piątku ). Taka pogoda wielu z nas sprowadzi do parteru. Wszystko to spowoduje, że wielu z nas przeżywać będzie wielkie katusze. Ba, taka sytuacja stanie się groźna dla naszego zdrowia i życia. Starajmy więc w sposób adekwatny reagować na taką sytuację pogodową. Pamiętajmy, że wszystko jest ważne, jednak nasze zdrowie i życie muszą być najważniejsze. Zróbmy więc wszystko by je skutecznie ochronić.

Szczegółowo o tym jaka czeka nas w najbliższych dniach pogoda donosi portal pogodowy tvnmeteo. Zapraszamy do lektury tego materiału.

*** Czytaj: https://tvn24.pl/tvnmeteo/pogoda/mozliwe-alerty-imgw-synoptycy-spodziewaja-sie-upalu-i-burz-z-gradem-7209101

Redakcja