poniedziałek , 15 lipiec 2024
Home » Aktualności » TO JUŻ DZISIAJ: Muzyka lat 80, i 90, zabrzmi w rudzkiej STODOLE. Zapraszamy na ,,BUK RELAX DISCO”.

TO JUŻ DZISIAJ: Muzyka lat 80, i 90, zabrzmi w rudzkiej STODOLE. Zapraszamy na ,,BUK RELAX DISCO”.

Już niedługo po raz drugi w rudzkiej STODOLE zabrzmi muzyka z lat 80′ i 90′. Będzie więc to nie lada gratka dla sympatyków tej dobrej muzyki ale również tańca.  ,,BUK RELAX DISCO” – jest bowiem dobrą muzyką, dobrym tańcem, świetną atmosferą i bogatym poczęstunkiem by wychłodzić rozgrzane ciała i dusze.

W ostatnią sobotę lipca 30.07.2022 r. klub LKS ,,BUK” Rudy wraz z MOKSiR Kuźnia Raciborska organizują drugą edycję dyskoteki.  Początek o godz. 20.00.

Mamy nadzieję, że  podobnie jak w pierwszej edycji wydarzenia muzyka przeniesie Nas w piękne lata 80′ i 90’.  Zabawa jest wiec murowana.

Przypomnijmy w tym miejscu, że poprzednia edycja cieszyła się dużą popularnością nie tylko wśród mieszkańców Rud, ale i pobliskich miejscowości. W tym roku organizatorzy chcą zmotywować bardziej naszych lokalnych mieszkańców. Liczą na duże uczestnictwo.

,,BUK RELAX DISCO” to nie tylko dobra muzyka ale również wiele atrakcji. Jak to zawsze w STODOLE bywa organizatorzy zapewniają możliwość skorzystania z poczęstunku.

O północy przewidywane jest losowanie nagród.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Redakcja