niedziela , 20 Czerwiec 2021
Home » Aktualności » Dwucyfrówka w Raszczycach! BUK wraca z Raszczyc z cieżkim bagażem 10 straconych goli!

Dwucyfrówka w Raszczycach! BUK wraca z Raszczyc z cieżkim bagażem 10 straconych goli!

*** Zakończył się mecz w Raszczycach. Niestety wieści nie są radosne. Otóż mecz zakończył się katastrofalnym wynikiem – ,,BUK” uległ rywalowi 10:1!!!! Bramkę honorową z rzutu karnego zdobył Tomek Bok. 

W dniu dzisiejszym  ( sobota ) w piłkarskiej klasie rozgrywek ,,A” swój mecz rozegra drużyna LKS ,,BUK” Rudy.  Rywalem naszej drużyny będzie zespół  z Raszczyc. Wielką niewiadomą jest forma naszych zawodników. Po długiej przerwie związanej z koronawirusem można się spodziewać wszystkiego – dobrego lub złego. Z wielkim niepokojem a zarazem z nadzieją czekamy więc na informacje z Boiska z Raszczyc.

^^^ Sobota, 08.08.2020 r. godz. 17.00

*** LKS Raszczyce – LKS ,,BUK” Rudy.

Redakcja