niedziela , 23 styczeń 2022
Home » Aktualności » Naukowcy ogłosili sukces, że szczepionki już są. Kiedy jednak będzie można ją skutecznie stosować bez jakichkolwiek ograniczeń i ryzyka?

Naukowcy ogłosili sukces, że szczepionki już są. Kiedy jednak będzie można ją skutecznie stosować bez jakichkolwiek ograniczeń i ryzyka?

*** Tak pisaliśmy niemal rok temu. Warto ten materiał przeczytać i zweryfikować go przez pryzmat minionego roku. Opisywane szczepionki zostały już bowiem dopuszczone do szczepień ludzi ( jest ich już kilka ).  Czy szczepionka przeciwko Covid-19 uratuje ludzkość?

………………………………………………

*** Materiał z lutego 2020 r.

Jak podaje portal www.o2.pl naukowcy z Teksasu – Stany Zjednoczone Ameryki Północnej ( USA ) ogłosili, że stworzyli szczepionkę przeciwko koronawirusowi. Preparat jest już podobno gotowy do testów na zwierzętach i przeglądu przez amerykańskie organy regulacyjne. Czy szczepionka sprawdzi się i pokona śmiercionośnego wirusa?  Mają to pokazać badania – najpierw na zwierzętach a potem na ludziach. Wydaje się więc, ż badania i prace w tej kwestii idą w dobrym kierunku. Jednak na przeprowadzenie szczegółowych badań potrzeba czasu. Kiedy więc człowiek będzie w stanie się poddać się skutecznemu i odpowiedzialnemu leczeniu choroby? Najlepiej byłoby, by zmutowany wirus w ogóle został ,,wyeliminowany” tak aby zachorowań  nie było w ogóle.   

*** Czytaj: https://www.o2.pl/artykul/szczepionka-na-koronawirusa-naukowcy-oglosili-sukces-6481049687942785a

Redakcja