czwartek , 18 kwiecień 2024
Home » Aktualności » I Ty możesz podjąć służbę w Śląskim Oddziale Straży Granicznej.

I Ty możesz podjąć służbę w Śląskim Oddziale Straży Granicznej.

Informujemy, że trwa nabór do służby w Śląskim Oddziale Straży Granicznej. 22 stycznia br. w siedzibie Placówki Straży Granicznej w Opolu kandydaci do służby w Straży Granicznej będą mogli złożyć swoje dokumenty. W 2020 roku szanse na przyjęcie w szeregi funkcjonariuszy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej będzie miało 25 osób, które pomyślnie przejdą procedurę kwalifikacyjną.

Straż Graniczna poszukuje osób lubiących wyzwania, komunikatywnych, kreatywnych, zdyscyplinowanych, odpornych na stres, które są gotowe na podjęcie odpowiedzialnych zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa państwa. Straż Graniczna oferuje stałe warunki zatrudnienia, służbę w szybko rozwijającej się i nowoczesnej formacji, możliwość rozwoju w wielu specjalnościach. Służba w straży granicznej to również możliwość współpracy międzynarodowej. Nasi funkcjonariusze biorą udział w misjach zagranicznych między innymi w Macedonii, Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Mołdawii, Albanii, na Ukrainie i Węgrzech oraz we Włoszech.

Tych którzy gotowi są podjąć wyzwanie i spróbować swoich sił zapraszamy do składania dokumentów i czekamy na was w siedzibie Placówki Straży Granicznej w Opolu w dniu 22.01.2020 r. w godzinach 12.30-17.30.

*** Szczegóły: https://slaski.strazgraniczna.pl/sm/komenda/nabor-do-sluzby-i-pracy/4645,Nabor-do-sluzby-i-pracy.html

Redakcja