wtorek , 18 czerwiec 2024
Home » Aktualności » By Dzień Matki i Ojca trwały wiecznie!

By Dzień Matki i Ojca trwały wiecznie!

mamaTrudno sobie wyobrazić, aby w życiu każdego z nas słowo matka nie wywoływało szczególnego, bliskiego sercu uczucia. Toć przecież głównie Ona, przy współudziale ojca wychowała każdego z nas. Zawsze była blisko, zawsze potrafiła i musiała sprostać największym życiowym problemom. Nasze troski, zmartwienia i ból, były jej bólem, zmartwieniem i troską. Ona nas urodziła, karmiła, wychowała, zadbała o wykształcenie i dobre wychowanie, a następnie pomogła nam usamodzielnić się, gdy zakładaliśmy nasze rodziny. Myliłby się jednak ten, kto uważał, że na tym rola matki się kończy. Nic podobnego – Ona zawsze zostaje matką, bowiem tak być musi.

Dobrze więc jest, że Dzień Matki stał się czymś kultowym w naszym życiu. Zadbajmy zawsze o to, aby nas – dzieci nigdy nie zabrakło u boku swojej matki. I to nie tylko w ten świąteczny dzień.
Być może dzisiaj Twoja matka potrzebuje codziennej pomocy bliskiej osoby, być może jest samotna i zapomniana, być może ciężko jej uporać się z trudami życia w podeszłym wieku, być może … ?
Chciało by się, aby nastały takie czasy, w których żadna z żyjących matek nie przeżywałaby swojej starości w rozłące ze swoją najbliższą rodziną i bliskimi. Czy w naszym ,,nowoczesnym? życiu tak będzie, zależy tylko od nas samych i naszego sumienia. Pamiętajmy wszakże, iż w przeważającej mierze każdy z nas wcześniej, czy też później, znajdzie się w roli zestarzałej matki lub ojca a wtedy z całą pewnością będziemy chcieć, aby Dzień Matki i Ojca trwały wiecznie i jeszcze dłużej.
Biorąc pod uwagę to, że dzisiaj obchodzimy Dzień Matki, w imieniu całej naszej redakcji kierujemy do wszystkich matek najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu, oraz zadowolenia z najbliższych.  Idealnym byłoby, by na ,,stare lata” dzieci były przy swojej matce, tak jak w dzieciństwie ona była przy nas!!!    Redakcja

mama 1

kwiaty dla kobiet