piątek , 23 luty 2024
Home » Aktualności » Bardzo ważny komunikat szpitala w Raciborzu w sprawie dokumentacji medycznej.

Bardzo ważny komunikat szpitala w Raciborzu w sprawie dokumentacji medycznej.

Wydany został bardzo ważny komunikat szpitala w sprawie dokumentacji medycznej z Gamowskiej. Komunikat w sprawie udostępniania kserokopii dokumentacji medycznej, wyników badań i kart informacyjnych leczenia szpitalnego ze Szpitala i Poradni Specjalistycznych przy ul. Gamowskiej w Raciborzu.

*** Osoby, które pilnie i niezbędnie potrzebują kserokopię dokumentacji medycznej z poszczególnych Poradni Specjalistycznych, czy też chcą odebrać wyniki badań prosi się o kontakt telefoniczny pod numer telefonu 32 / 755 50 04, bądź wysłać wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej z poradni na email: bwyrobek@szpital-raciborz.org (wniosek znajduje się na stronie szpitala w zakładce „Dla Pacjenta”).

*** W przypadku potrzeby uzyskania dostępu do kart informacyjnych leczenia szpitalnego z poszczególnych oddziałów prosi się o kontakt pod numery telefonu: 32 / 755 52 72; 32 / 755 52 71,

bądź wysłać wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej z oddziału na email: statystyka@szpital-raciborz.org

(wniosek znajduje się na stronie szpitala w zakładce „Dla Pacjenta”)

Informujemy, że dokumentacje medyczne i wyniki badań będą wysyłane tylko i wyłącznie droga pocztową na adres wskazany przez pacjenta.

Infolinia pod numerem telefonu 32 / 755 50 50 czynna w godzinach od 7.00 do 15.00.

Autor: Szpital Rejonowy w Raciborzu.

Redakcja