środa , 3 Czerwiec 2020
Home » Aktualności » W dniu dzisiejszym obchodzimy 41 urodziny ks. Proboszcza Sebastiana Śliwińskiego.

W dniu dzisiejszym obchodzimy 41 urodziny ks. Proboszcza Sebastiana Śliwińskiego.

kwiaty13 czerwca 2019 r. – to szczególny dzień w naszej Parafii. Dzisiaj właśnie obchodzi swoje urodziny proboszcz naszej Parafii ks. Sebastian Śliwiński. Z tej to okazji, kierujemy do szacownego solenizanta moc gorących urodzinowych życzeń zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech Matka Boża Pokorna sprawi, aby trudna i odpowiedzialna posługa duszpasterska w naszej Parafii była owocna i sprawiała księdzu radość. Wszyscy śpiewamy solenizantowi głośne – 100-lat. Jednocześnie w imieniu wszystkich naszych parafian, dziękujemy księdzu za wszystko co robi dla naszej Parafii. Ks. Sebastian w dniu dzisiejszym obchodzi swoje 40-urodziny.

Jako cała wspólnota parafialna w dniu dzisiejszym uczestniczyć będziemy w wieczornej mszy św.  o godz. 17.30 w której modlić się będziemy w intencji dzisiejszego solenizanta i jego rodziny.

Pamiętajmy w naszych codziennych modlitwach o księdzu Sebastianie. Módlmy się w intencji księdza – do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Pokornej o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla proboszcza ks. Sebastiana Śliwińskiego.

Śliwinski 2*** ks. Proboszcz Sebastian Śliwiński jest magistrem teologii, urodził się 13.06.1978 r. w Świerklańcu, świecenia kapłańskie przyjął 29.05.2004 r., proboszczem w Parafii Rudy ustanowiony został dekretem Biskup Gliwickiego z dniem Śliwiński 101.09.2015 r.          Redakcja