środa , 25 styczeń 2023
Home » Aktualności » Sprawy Gminy » Informacja Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej.

Informacja Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej.

Przypominamy, że w dniach 21-25 lutego 2022 r Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej będzie nieczynny. W związku z trwającym przeniesieniem biur Urzędu Miejskiego do tymczasowej siedziby przy ulicy Jagodowej 15 w Kuźni Raciborskiej informujemy, że w dniach 21-25 lutego 2022 r. Urząd Miejski przy ul. Słowackiego 4 będzie nieczynny.

Ze względu na brak połączenia telefonicznego w trakcie przenoszenia centrali telefonicznej, w sprawach pilnych prosimy o kontakt na adres mailowy  poczta@kuzniaraciborska.pl

Po uruchomieniu centrali telefonicznej bezzwłocznie przekażemy Państwu czynne numery telefonów poszczególnych referatów.

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku 21.02.2022 r. obsługa Mieszkańców w zakresie spraw prowadzonych przez Urząd Stanu Cywilnego, Dowodów Osobistych, Ewidencji Ludności oraz potwierdzania Profilu Zaufanego będzie się odbywać w budynku przy ul. Kościelnej 4 w Kuźni Raciborskiej (była siedziba banku ING, naprzeciw przystanku autobusowego).

Przepraszamy Mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z trwającym remontem budynku Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej i koniecznością tymczasowej przeprowadzki.

*** INFO: UM Kuźnia Raciborska

Redakcja